Providing you the best range of vibrating screen deck panel with effective & timely delivery.
₹ 50000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Motor Power | 1 HP |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Thickness | 15mm |
Minimum order quantity: 1 Piece
Harilal R. Patel (CEO)
Bhagwati Fabrication
36, Krishnadham Shopping Center, Old Water, Narol
Ahmedabad - 382405, Gujarat, India